Úspechy našich žiakov 2013/2014

jún 2014
– finále mestskej florbalovej ligy – 2. miesto, ocenení boli naši žiaci: Tomáš Velčovský (najlepší brankár florbalovej ligy), Milan Ferenčík (najproduktívnejší hráč) a Patrik Jagnešák (hráč s   najvyšším počtom prihrávok)
 
máj 2014
– obvodné kolo v atletike študentov a študentiek SŠ:
– skok do diaľky – Matej Lovás 1.miesto,
– beh na 100 metrov – Matej
Lovás 2.miesto,
– vrh guľou – Matúš Vangel 3.miesto,
– skok do výšky – Anton Vitos 2.miesto a Matej Halaša 3.miesto
– školské kolo literárnej súťaže “Prečo mám rád Slovensko?” – 1.miesto Marek Víglaš
 
apríl 2014
– celoslovenské kolo súťaže Autoopravár Junior Castrol – mechanik a elektrikár: Marek Gonda – 9.miesto v Slovenske republike
– obvodné kolo vo futbale študentov SŠ – 2.miesto
– školské kolo súťaže Mladý Slovák – 1.miesto Daniel Bystričan, 2.miesto Marek Víglaš a Erik Šturman, 3.miesto Slavomír Pasch, Miroslav Gadač a Erik Machyňák
 
marec 2014
– oblastné kolo súťaže Autoopravár Junior Castrol – mechanik a elektrikár: Marek Gonda 3.miesto, Patrik Priesol 5.miesto, Peter Trnkócy 7.miesto
 
február 2014
– celoslovenská súťaž Expert – umiestnenie v prvých 50-tich miestach na Slovensku: Matúš Almáši, Jaroslav Balko, Peter Král, Ján Pevala
 
január 2014
– obvodné kolo v basketbale študentov SŠ – 3.miesto
 
december 2013
– krajské kolo vo florbale v Tvrdošíne: 4.miesto
– školské kolo v stolnom tenise: Richard Drábik 1.miesto, Jozef Šida 2.miesto, Milan Ferenčík 3.miesto, Martin Šurina 4.miesto, Matej Halaša 5.miesto
– mestská liga vo florbale: SOŠP – GŠM RBK 5:0
 
november 2013
– Informatický bobor: úspešní riešitelia – Šimon Ondrík, Martin Sitek, Michal Šujanský
– župná liga v malom futbale: 3.miesto v Liptovskom Mikuláši o postup na krajské kolo
– obvodné kolo vo futsale SŠ: 3.miesto
– obvodné kolo vo florbale SŠ: 1.miesto
– okresné kolo v šachu SŠ: Jakub Šefranko 5.miesto, Lukáš Šimo 6.miesto, Matej Matys 8.miesto, Matúš Ševčík 9.miesto, Filip Janiga 10.miesto, René Pavlovič 13.miesto
– kvalifikácia do krajského kola s Gymnáziom Liptovský Mikuláš: SOŠP: G LM 6:4
 
október 2013
– obvodné kolo v stolnom tenise študentiek a študentov SŠ: 4.miesto v súťaži družstiev (Rastislav Hamza, Martin Kútnik, Jozef Mišovič a Jozef Šida)
– mestská liga vo florbale SOŠP : Liptovská Osada 8:4
 
september 2013
– obvodné kolo v cezpoľnom behu: 2.miesto v súťaži družstiev (Patrik Lersch 2.miesto, Filip Hajduk 4.miesto, Filip Briška 9.miesto)
 
 
Autoopravár Junior Castrol